سپهر الکتریک

در مورد سپهر الکتریک

سپهر الکتریک یک شرکت تولید کننده لوازم خانگی است که در سال ۱۳۵۹ در شهر صنعتی البرز قزوین تاسیس شد. این شرکت محصولات متنوعی چون کولر آبی، بخاری گازی، آبگرمکن، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز و غیره را تولید می‌کند. سپهر الکتریک با بیش از ۴۳ سال تجربه، تکنولوژی‌های روز و طراحی‌های نوآورانه، به عنوان یکی از اصلی‌ترین برندهای تامین‌کنندگان لوازم خانگی کشور شناخته شده است. این شرکت همچنین در خارج از کشور دو شعبه دارد و صادرات قابل توجهی را انجام می‌دهد.

سپهر الکتریک

sepehr-electric-logo

چالش پیش آمده از سپهر الکتریک

به خاطر سختی استفاده از تابلو برق و خطراتی که کار با آن داره احتیاج به دستگاهی بود که به راحتی بتوان از راه دور آن را مدیریت کرد. دوم بخاری هایی که به خاطر نشتی گاز و اتفاقاتی خطرناکی که برای داشتن بخاری اتفاق افتاده است احتیاج به دستگاهی بود تا از راه دور بتوان مدیریت کرد.

تابلو برق

تابلو-برق

تعامل شرکت پایارسا با سپهر الکتریک

شرکت پایارسا بعد از بررسی چالش و با داشتن محصول هاینیکس به برطرف کردن چالش سپهر الکتریک برآمد. این محصول با داشتن اپلیکیشن و مدیریت و کنترل از راه دور توانست چالش شرکت سپهر الکتریک را حل کند.امروزه قابلیت کنترل از راه دور تجهیزات برقی و نورپردازی با توجه به محدودیت های دسترسی به مدارهای کنترل دستگاهها، از طریق سیستم کنترل کننده با قابلیت برنامه ریزی ساعتی یا نجومی امکان پذیر گشته است. 

حوزه های مصرف ساعت فرمان هفتگی- نجومی هاینیکس شامل موارد زیر می باشد:

  1. تابلو برق های صنعتی برای روشن و خاموش کردن هر مصرف کننده ی الکتریکی مثل موتور، پروژکتور و … 
  2. در حوزه های شهری مانند آبنما و نورپردازی ها
  3. در حوزه ی ساختمانی به عنوان کلید کولر زمان دار جهت بهینه سازی مصرف انرژی و کنترل مصرف در ساعت های اوج مصرف، سه زمانه بودن کنتورهای برق و بحران انرژی برق در تابستان و قطعی های برق اهمیت استفاده از این محصول را چند برابر می کند. با توجه به وجود خروجی دوم، می توان از خروجی دیگر به عنوان کنترل روشنایی های منزل در مواقعی که شخصی در منزل نیست استفاده کرد تا احتمال سرقت را کاهش داد.
  4. در حوزه ی کشاورزی و باغداری تعیین زمان آبیاری بخصوص در تابستان (رایگان شدن برق مصرفی در صورت عدم استفاده از برق در ساعات 12 تا 16 بعد از ظهر
  5. در حوزه ی دامپروری و طیور تعیین زمان روشن و خاموش کردن روشنایی های سوله های دام و طیور و غذا دهی آبزیان آکواریومی
  6. در حوزه ی فروشگاهی تعیین زمان روشن و خاموش کردن تابلوهای فروشگاهی
  7. در حوزه ی پنل های خورشیدی 

ساعت فرمان و انواع آن

جعبه فیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

محصولات مرتبط