درباره ما

شرکت پارسا از شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال 1391 آغاز به کار کرد. رویکرد این شرکت، دمیدن روحی تازه در کالبد فضاهای شهری با استفاده از متنوع ترین فناوری های نورپردازی روز دنیا است. این فرآیند از مطالعات روان شناختی رنگ ها در طراحی آغاز شده، با ساخت المان ها و اجرای سیستم های سخت افزاری – نرم افزاری ادامه یافته و در پایان به پشتیبانی فنی (نگهداری و تعمیرات) منتهی می شود

معرفی تیم

اهداف ما

امروزه نیاز انسان به تجهیزات الکتریکی در تمام ابعاد مشهود می باشد، این نیاز در هر مکانی که انسان حضور دارد به چشم می خورد، مصرف کننده های الکتریکی در تمام اجزای زندگی انسان نقش به سزایی دارد، از صنعت گرفته تا کشاورزی، از پالایشگاه ها تا مراکز دامپروری، از ساختمان محل زندگی تا مراکز خرید و … ، که تمام این مصرف کننده های الکتریکی قاعدتا بایستی جهت کنترل از یک تابلو برق استفاده نمایند. در گذشته روشن و خاموش کردن یک مصرف کننده الکتریکی به صورت دستی صورت می گرفته که این نیاز با پیشرفت و پیچیده تر شدن فرآیندها و گسترده شدن جوامع بشری و همچنین ورود کنترل کننده های الکترونیکی، تمامی این فرآیندها بدون حضور اپراتور، به صورت خودکار انجام می گردد. بدین منظور کارشناسان با تجربه شرکت پایا رسا الکترونیک بر آن شدند که با توجه به تنوع کاربردها و شناسایی نیازهای موجود، یک سبد محصول جهت رفع کلی این نیاز اساسی با استفاده از ماژول یا محصول الکترونیکی ارائه نمایند. کلیات این محصولات خاموش و روشن کردن یک یا چند مصرف کننده الکتریکی بر اساس یک یا ترکیبی از پارامترهای مختلف از جمله زمان، ساعت کارکرد، ولتاژ، جریان، رطوبت، شدت روشنایی و یا کنترل فاز و … می باشد. سبد محصولات مورد نظر بر اساس نیاز سنجی های جدید قابل توسعه می باشد. یکی از این موارد کنترل فرآیند ها و تنظیم پارامترها در بستر اینترنت و از راه دور می باشد. تیم فنی پایا رسا الکترونیک با طراحی رابط های کاربری در نرم افزارهای قابل اجرا در سیستم عامل های مختلف مثل اندروید، ios ، ویندوز و …، تعامل و ایجاد ارتباط بین کاربر و کنترلرهای مد نظر را به طرز چشمگیری ارتقا می بخشد.

چشم انداز:

در هاینیکس تصور ما بر آن است که از نیاز مشتریان که به ارزش های اصلی ما پایبند هستند فراتر رفته و بتوانیم یک قدم نزدیکتر به آینده در راه رضایت کامل مشتریان حرکت نماییم.

ماموریت:

ما در گروه هاینیکس به دنبال ایجاد ارتباط طولانی مدت و نزدیک با مشتریان به منظور درک مشاغل و چالش های آنها جهت رفع نیازها با پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات و ارائه کارآمد ترین و مقرون به صرفه ترین رویکرد ها هستیم. تعهد پرسنل شرکت به وقف استعداد های خود در سایه کار تیمی، مسئولیت پذیری، عشق به کار رسیدن به چشم انداز هاینیکس را امکان پذیر می سازد.

معرفی:

شرکت هاینکیس یکی از زیر مجموعه های هلدینگ پایا رسا الکترونیک می باشد که با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه کنترل، مشاهده و آنالیز از راه دور پارامترهای الکتریکی و الکترونیکی مشغول به فعالیت می باشد. محصولات این شرکت در راستای پاسخ گویی به نیازها و چالش‌های مشتریان در حوزه برق صنعتی و ساختمانی با به کار گیری به روز ترین تکنولوژی ها در بستر نرم افزارهای اندروید، iOS و ویندوز به پشتوانه تیم حرفه ای فنی و مهندسی طراحی گردیده است. تعهد به رضایت مشتریان ما را بر آن داشته تا خدمات خود را در بستر نرم افزار هاینیکس قرارداده تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن نسبت به سوالات شما پاسخگو باشیم.